Kızıltepe Dayı Döner

galeri

Firma Hakkında

Kızıltepe Dayı Döner, Türkiye’nin lezzetli dönerleriyle ünlü bir restorandır. İsminden de açıklamaları gibi Kızıltepe ilçesinde bulunmaktadır ve misafirlere geleneksel Türk mutfağının en iyi örneklerini sunmayı barındırmak.

Kızıltepe Dayı Döner, edinilen deneyimlere sahip ustalar tarafından hızlı dönerleriyle ölçülmesi. Restoran, taze ve kaliteli malzemeler kullanarak zengin bir menü sunmaktadır. Dönerlerinin temel malzemelerinden dana etidir ve gruplandırılmış etler, uzman şefler tarafından özel bir teknikle yelpaze. Etler, ince dilimler halinde şişlere harcanır ve lezzetlerini kaybetmeden görülür. Bu özel yöntem sayesinde Kızıltepe Dayı Döner’in dönerleri eşsiz bir lezzete sahiptir.

Restoranın menülerinde çeşitli döner seçenekleri bulunmaktadır. Dana döner, tavuk döner ve sebzeli döner gibi farklı seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca dönerlerin yanı sıra dürüm, pide, lahmacun ve salata gibi lezzetli yan ürünler de sunulmaktadır. İsteğinize göre özel soslarla dönerlerinizi daha da lezzetlendirebilirsiniz.

Kızıltepe Dayı Döner, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Temiz ve konforlu bir hücre hizmet sunan restoran, konukevlerini sıcak bir atmosferle karşılamaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan profesyonel personel, her zaman güleryüzle hizmet vermektedir. Müşterilerine hoş bir deneyim yaşatmayı hedefleyen restoran, keyifli yemeklerin yanı sıra samimi bir ortam sunarak unutulmaz bir yemek deneyimi yaşamanızı sağlar.

Kızıltepe Dayı Döner, sadece yerel yerleşim değil, aynı zamanda şehir dışından gelen azalmanın de tercih ettiği bir mekandır. Misafirlerine lezzetli dönerlerin yanı sıra Hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmasıyla da tek bir hüküm. Restoran, çiftçilik, arkadaş grupları ve iş toplantıları gibi farklı etkinliklere uygun geniş oturma alanlarına sahiptir.

Kızıltepe Dayı Döner’in amacı, misafirlere kalıcı bir döner deneyimi sunmaktır. lezzetli ve kaliteli.

Yorum yaz

Küfür ve Argo Kullanılan Yorumlar Onaylanmayacaktır...

Firma Bilgileri

  • AdresYenimahalle, Şanlıurfa Cd., 47400 Kızıltepe/Mardin
  • Telefon482 313 77 77
Paylaş